Odesláno do schránky[chráněno e-mailem]

Zavolej teď86 188 512 10105

Profil společnosti


Domů>O Nás>Profil společnosti

Představení společnosti

JWELL Machinery Co., Ltd byla založena v roce 1997, Šanghaj, Čína.

S více než 24letými zkušenostmi v oblasti vytlačování plastů se společnost Jwell stala výraznou díky svému hlubokému porozumění vytlačování plastů a vynikajícímu výkonu strojního zpracování.

Po nějakou dobu shromažďujeme zkušenosti s výrobou a seřizováním strojů, učíme se nejnovější technologii vytlačování plastů a garantujeme vysokou kvalitu výroby podle standardu CE nebo UL certifikace, IS09001 a 2008 certifikace systému managementu kvality.

Po všech těch letech vývoje se Jwell stal lídrem v oboru vytlačování plastů. Jwell je také největším výrobcem strojů na vytlačování plastů v Číně a má 6 velkých výrobních závodů v Šanghaji, Suzhou, Changzhou, Haining, Zhoushan, Dongguan.

Mezitím byla první zámořská továrna Jwell - továrna Jwell Thailand je také ve výstavbě. Společnost Jwell vždy udržuje inovace a poskytuje nejkvalitnější produkty a poprodejní služby pro domácí i zahraniční zákazníky.

JWELL diverzifikuje své vytlačovací linky tak, aby splňovaly různé marketingové požadavky.

Produktová řada

Shot obrazovka na 2021 06-11 3.44.40-PM


prohlídka závodu

QQ fotografie 20210226134312

Naše dovednosti a odbornost

S více než 20letými zkušenostmi v oblasti vytlačování plastů se společnost Jwell stala charakteristickou díky svému hlubokému porozumění vytlačování plastů a vynikajícímu výkonu při zpracování kovů. Již nějakou dobu sbíráme zkušenosti s výrobou a seřizováním strojů, učíme se nejnovější technologii vytlačování plastů a garantujeme vysokou kvalitu výroby podle standardu certifikace CE, IS09001 a certifikace systému managementu kvality 2008. S rozšířením rozsahu podnikání jsme speciálně založili Shanghai Jwell Installation and Services Co., Ltd., abychom zajistili naši kvalitu, včasné dodání a poprodejní servis, abychom mohli uspokojit poptávku našich zákazníků a společnosti Jwell. může být vaším spolehlivým obchodním partnerem.

04af4225_看图王

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ GLOBÁLNÍHO SYSTÉMU VYTLAČOVÁNÍ JWELL

Tento systém si klade za cíl pomoci vynikajícím inženýrům v globálním vytlačovacím průmyslu hodnotit a certifikovat se prostřednictvím platformy Jwell a poskytovat příležitosti k učení a plán školení podle individuálních požadavků a podporovat rozvoj a pokrok odvětví vytlačování.

Technikům našich zákazníků nabízíme školení zdarma. Naše základna bude pravidelně pořádat konferenci, aby aktualizovala nejpokročilejší technologie.