Odesláno do schránky[chráněno e-mailem]

Zavolej teď86 188 512 10105

výzkum a vývoj


Domů>O Nás>výzkum a vývoj

výzkum a vývoj


Výzkum a vývoj (R&D) je cenným nástrojem pro růst a zlepšování vašeho podnikání. Výzkum a vývoj zahrnuje průzkum vašeho trhu a potřeb vašich zákazníků a vývoj nových a vylepšených produktů a služeb, které těmto potřebám vyhovují. Podniky, které mají strategii výzkumu a vývoje, mají větší šanci na úspěch než podniky, které ji nemají. Strategie výzkumu a vývoje může vést k inovacím a zvýšení produktivity a může zvýšit konkurenční výhodu vašeho podniku. Společnost Jwell ve výzkumu a vývoji tohoto bloku je také dostatečně tvrdá, plně využít zdroje, zřídit specializovaný technický výzkumný a vývojový tým a laboratoř, neustálé inovace, snaží se o technickou sílu jít vpředu, zde jsou některé z nové technologie, které byly vyvinuty v poslední době:

1. Linka na výrobu rozložitelných plechů šetrných k životnímu prostředí PLA (kyselina polymléčná).
PLA (Polylactic Acid) je nový biozaložený a obnovitelný biologicky odbouratelný materiál vyrobený ze škrobových surovin navržených z obnovitelných rostlinných zdrojů, jako je kukuřice a maniok. Výrobní proces PLA je neznečišťující a produkt lze biologicky rozložit, aby se dosáhlo cirkulace v přírodě, takže je to ideální zelený polymerní materiál. PLA má dobrou tepelnou stabilitu, teplotu zpracování 170-230 ℃, s dobrou odolností vůči rozpouštědlům. Výrobky vyrobené z PLA mají výhodu biologické rozložitelnosti, lesku, průhlednosti, dobrého pocitu a tepelné odolnosti. Má také dobrou antibakteriální, nehořlavou a UV odolnost, takže jej lze použít v pevných obalech ovoce, zeleniny, vajec, vařených potravin a pečiva. Může být také použit pro balení sendvičů, sušenek a květin atd.

1

2. Tento produkt je pětiválcový kalandrovací stroj

Vytlačovací linka je hlavní součástí linky na výrobu kompozitních polymerních vodotěsných cívek. Výrobní linka je vhodná pro PVC, TPO, PE a další materiály vodotěsné cívky. Struktura cívky zahrnuje homogenní cívku (kód H): vodotěsná cívka bez vnitřního výztužného materiálu nebo nosného materiálu; Stočený materiál s vláknitým podkladem (kód L): voděodolný stočený materiál s tkaninou, jako je polyesterová netkaná textilie, na spodním povrchu stočeného materiálu; Vnitřně zesílená cívka (kód P): vodotěsná cívka vyztužená polyesterovou síťovinou uprostřed cívky; Vnitřně vyztužená cívka (kód G): vodotěsná cívka vyztužená uprostřed tkaninou ze skelných vláken;

3. Hlavní technické parametry

Šířka produktu: 1200-2000m

Tloušťka produktu: 0.4-3.0 mm

Odchylka tloušťky: ±0.02 mm

Rolovací specifikace: 6500X2400mm

Režim jízdy: servopohon Yaskawa

Výkon: 4.4 kW